„Lokomotywa” wjechała na dworzec

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 15)

 

 40. Międzynarodowy Listopad Poetycki i Dzień Kolejarza był okazją, do zorganizowania happeningu na pilskim dworcu PKP. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola nr 19 i Szkoły Podstawowej nr 2 oraz ich rodzice. Podczas spotkania po polsku, rosyjsku, angielsku i niemiecku recytowano wiersz Juliana Tuwima „Lokomotywa”, a także prezentowano inne poetyckie utwory „kolejowe”. Między innymi wiersz "Lokomobila" recytował Krzysztof Szewc, zestępca prezydenta Piły. Inicjatorem happeningu był Jan Balcerzak.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia UM Piły /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki