„Pracuj w Pile” w Koszalinie

Władze miasta kontynuują projekt „Pracuj w Pile”. Po akcjach promocyjnych skierowanych do mieszkańców miast regionu pilskiego - Wałcz, Chodzież, Czarnków – przyszła kolej na przedstawienie oferty pilskich firm studentom Politechniki Koszalińskiej.

REKLAMA

Pomysł nawiązania kontaktów z Politechniką Koszalińska, to inicjatywa Urzędu Miasta i Inwest-Parku. W efekcie podpisana została trójstronna umowa o współpracy tych trzech podmiotów. W jej ramach   strony mają dążyć do zwiększenia przyszłego potencjału kadrowego w subregionie pilskim. W szczególności chodzi specjalistów: elektroniki i telekomunikacji, inżynierii materiałowej i  mechatroniki.
 
Politechnika Koszalińska jest publiczną uczelnią techniczną na Pomorzu Środkowym, która kształci ok. 6000 studentów na kierunkach technicznych.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki