Żłobek w remoncie

Rozpoczęła się termomodernizacja pilskiego Żłobka nr 1, dzięki której spadną koszty energii cieplnej i elektryczne oraz ograniczona zostanie emisja szkodliwych pyłów do atmosfery.

REKLAMA

Termomodernizacja obejmuje:  ocieplenie ścian przyziemia, ocieplenie stropodachu budynku głównego, ocieplenie dachu nad wejściem do budynku i do budynku gospodarczego,  ocieplenie ścian zewnętrznych budynku głównego, wymianę drzwi zewnętrznych. Projekt jest współfinansowany środkami Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego  Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014- 2020.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki