„Operetka na wynos” - kultura wysoka wyszła na podwórka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Trzy pierwsze koncerty "Operetki na wynos" za nami. Wczoraj spektakle obejrzeli mieszkańcy Śródmieścia, Podlasia i Motylewa.  Dzisiaj w kulturalnej uczcie uczestniczyć mogą pilanie z Górnego i Koszyc.


REKLAMA

- Mamy za sobą trzy koncerty na pilskich osiedlach z cyklu „Operetka na wynos”.Taka formuła spotkań muzycznych być może niektórych zaskoczyła ale artyści zostali bardzo serdecznie i entuzjastycznie przyjęci. Kazde miejsce było znakomitą sceną – relacjonują organizatorzy.

- Świetny pomysł,  kultura wysoka wychodzi do ludzi, brawo. W dobie dzisiejszej „dziwnej” rzeczywistości, tylko wydarzenia artystyczne mogą nam dodać koloru i nadziei na lepsze jutro” - komentuje pilanka uczestnicząca we wczorajszym koncercie.

Przypomnijmy: koncerty - na które składają się utwory największych twórców operetkowych oraz najsłynniejsze szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej - przygotowali wspólnie: Operetka Wrocławska, Regionalne Centrum Kultury w Pile i Urząd Miasta Piły. 

Terminy koncertów „Operetka na wynos”

9 września

- osiedle Górne (plac przy Orliku za kościołem pw. NMP Wspomożenia Wiernych) – godzina 16.00

- osiedle Koszyce (plac u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Światowida) – godzina 18.00

Więcej szczegółów na plakacie w galerii zdjęć. Polecamy!

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, RCK w Pile; zdjęcia: RCK w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki