- Piła jest miastem atrakcyjnym dla inwestorów

Ocenia prezydent Piotr Głowski, komentując fakt, iż prawie  2 300 000 złotych (z podatkiem WAT) zaoferowała firma JACK-BUD POLSKA, za nieruchomość o powierzchni nieco ponad 0,7 hektara, położoną przy ulicy Grottgera w Pile.  W przetargu organizowanym przez Agencję Mienia Wojskowego wzięło udział  7 oferentów.


REKLAMA

– Bardzo cieszy nas, że jedna z działek w tym rejonie została już sprzedana. Piła rozwija się i staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem pod inwestycje. Ilość oferentów, którzy wzięli udział w tym przetargu oraz ostateczna cena za nieruchomość świadczą o dużym zainteresowaniu inwestorów, którzy chcą prowadzić i rozwijać działalność w Pile. – komentował prezydent Piły Piotr Głowski.

Sprzedana nieruchomość składa się dwóch działek. Zgodnie z planem przestrzennym zagospodarowania miasta przygotowanym przez Miejską Pracownię Urbanistyczną,  jedną z nich można wykorzystać pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, a drugą zagospodarować jako tereny zieleni urządzonej.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki