Medale młodych pilskich karateków

Sporo sukcesów odnieśli najmłodsi zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w Pile, którzy zdobyli medale Mistrzostw i Pucharu Polski Dzieci, które odbyły się we Wrocławiu i w Lublinie. 


REKLAMA

We wrocławskim turnieju o Puchar Polski Dzieci wystartowało 1000 młodych karateków. W tak dużej konkurencji świetnie spisali się zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w Pile, którzy wywalczyli trzy trzecie miejsca. Miejscem na podium cieszyli się: Ksenia  Gwizdowska (kata), Tobiasz MIla (kata) i Cyprian Krzemiński (kumite).  Natomiast Jakub Kubacki, Patryk Kowalski i Liliana Szklarek odpadli podczas zmagąń o wejście do grupy finałowej.

- W Mistrzostwach Polski natomiast, które odbyły się Lublinie, wspaniale zaprezentowali się nasi reprezentanci klubowi Alicja Muszyńska i Kinga Kotowicz. 

- Kinga dla której to był pierwszy start, wywalczyła wywalczyła w swojej kategorii junior 5 miejsce (startowało 30 zawodniczek) w  konkurencji kumite.  Alicja Muszyńska natomiast w tej samej konkurencji wywalczyła drugie miejsce i tym samym potwierdziła swoją markę pokazując że jest jedną z najlepszych polskich zawodniczek w kumite. Alicja  po raz kolejny  została  powołana do reprezentacji Polski – informuje Jarosław Skura z Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w Pile .

Przypomnijmy w tym miejscu, że we wrześniu Klub Karate Tradycyjnego Shoto organizuje zapisy dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. 

- Zapraszamy do naszego Dojo przy ulicy Medycznej 5 w Pile, jak i do wszystkich sekcji klubu.Karate to nie tylko sztuka samoobrony, a również trening dyscypliny, samokontroli oraz poprawa kondycji, sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej. Dzięki karate nabierzemy pewności siebie – zachęca J. Skura. 

Informacje dotyczące miejsca, daty i godzin zapisów oraz treningów można znaleźć na stronie www.karate.pila.pl

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile; zdjęcie: Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki