Park przy Ceglanej wysprzątany

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Grupa blisko trzydziestu wolontariuszy połączyła siły, żeby posprzątać park przy Ceglanej w Pile.  Mieszkańcy zebrali cały kontener drobnych i wielkogabarytowych śmieci, rozrzuconych po całym terenie parku.


REKLAMA

- Mamy nadzieję, że tym dobrym przykładem zachęcimy innych, żeby nie tylko przestali śmiecić, ale także zaczęli sprzątać swoje najbliższe otoczenie. Osoby spacerujące po parku, chwaliły inicjatywę i zgłaszały propozycje miejsc, w których przydałyby się podobne akcje -  informuje Grzegorz Marciniak Jr., współorganizator wydarzenia, członek Klubu Dobrego Klimatu.

Przypomnijmy, że inicjatorami sprzątania były organizacje zrzeszone w Klubie Dobrego Klimatu i zaprzyjaźnione grupy: wolontariusze ruchu Polska 2050, Fundacji Pszczoła, Eko Piły i Współdzielni. Spółka Altvater Piła natomiast, zapewniła kontener na śmieci oraz worki i rękawice.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Klub Dobrego Klimatu; zdjęcia: Klub Dobrego Klimatu

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki