PILKON w czerwcu. Warsztaty już teraz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

"Postanowiliśmy nie trzymać Was dłużej w niepewności i oficjalnie ogłosić: Pilkon 2020 odbędzie się 19-21 czerwca." - czytamy na stronie facebookowej "PILKONU". Organizatorzy nie ukrywają, że zmiana terminu wydarzenia podyktowana jest: czasem wolnym młodzieży (wakacje) oraz większym prawdopodobieństwem dobrej pogody. Więcej szczegółów poniżej. 

REKLAMA

„Zmieniamy zatem porę roku, ale obiecujemy - wciąż będzie fantastycznie. Miejsce pozostaje bez zmian: nasz ukochany Nadnotecki Instytut UAM w Pile. Co więcej, w tym roku Pilkon świętuje 5 lat razem z Wami! Z tej okazji możecie się spodziewać wielu fantastycznych niespodzianek. Jakich? Pierwsza już wkrótce!

Pilnujcie zatem naszego fejsika i do zobaczenia” - piszą organizatorzy i już teraz zapraszają na pierwsze spotkania sekcji cosplay:

„Marzysz o byciu Spidermanem, rycerzem Jedi albo księżniczką Disneya? Z zazdrością patrzysz na cosplayerów myśląc, że też chcesz się tak nosić? Nie boisz się kleju na gorąco ani brudzących farb? To spotkanie jest dla Ciebie! Pilkonowa sekcja cosplayowa rozpoczyna cykl warsztatowych spotkań dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się przebieranek, ale szukali duchowego przewodnictwa.

Głowa naszego jury konkursu cosplay Karolina oraz jej zły minion Dawid - znani także jako Mario i Batman - powiedzą Wam wszystko, co chcielibyście wiedzieć o tworzeniu kostiumów, a nawet jeszcze więcej, bo Batman wbrew pozorom strasznie dużo gada.

Przygotujcie się na solidną dawkę praktycznych porad oraz masę prac ręcznych, które mogą zaowocować wymarzonym fantastycznym cosplayem!

Termin: niedziela, 9 lutego w godz. 12.00 - 14.00 w Chaos Games.

Przybywajcie, projektujcie, cosplayujcie!” - zapraszają organizatorzy „PILKONU”

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Pilkon; zdjęcia: Pilkon /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki