Trwa sprzedaż biletów na mecz Enea PTPS Piła!

Bilety na sobotni mecz z Energą MKS Kalisz są już dostępne w serwisie Ticketik! - informuje biuro prasowe Enei PTPS Piła.

„Ze względu na obostrzenia związane z epidemią COVID-19 w sezonie 2020/2021, bilety na mecze Enea PTPS Piła sprzedawane będą wyłącznie w serwisie Ticketik. Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie!” - czytamy w nadesłanym do redakcji komunikacie.

CENY BILETÓW:

10,00  zł – ulgowy*

20,00 zł – normalny

40,00  zł – rodzinny**

* bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, po okazaniu przy wejściu dokumentu potwierdzającego ulgę.

** bilet rodzinny obejmuje maksymalnie dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci.

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła