Zróbmy to razem - "Miasto Piła z nową energią"

- Zachęcamy naszych mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i przedsiębiorców do włączenia się w przygotowanie pomysłów oraz koncepcji inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, które wykorzystane zostaną w rywalizacji o dofinansowanie, które można uzyskać z programu „Rozwój lokalny” współfinansowanego z funduszy norweskich i EOG na lata 2014 – 2021 – czytamy na miejskiej stronie internetowej pila.pl

 

REKLAMA

Celem programu „Rozwój lokalny” jest podniesienie jakości życia wszystkich mieszkańców i  średnich i małych miast. Zgodnie z warunkami udziału w programie, Piła przygotowuje dwa dokumenty strategiczne: „Plan rozwoju lokalnego” oraz „Plan rozwoju instytucjonalnego”, a także propozycje przedsięwzięć i działań, o których dofinansowanie będzie się ubiegać w październiku 2020 r.

Urzędnicy magistratu koordynujący realizację projektu proszą, by podczas wypełniania formularzy  dopisywać do zgłaszanych projektów tytuł jednej z kategorii: Przedsiębiorcza Piła, Zielona Piła,  Wspólna Piła (Kultura, Edukacja , Projekty Społeczne, Integracja, Tożsamość Lokalna) i Aktywna Piła.

- Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną przeanalizowane pod względem włączenia w projekt  przygotowywany przez samorząd miasta. Wybrane pomysły wejdą w skład przedsięwzięć, o których dofinansowanie z funduszy norweskich i EOG będzie się ubiegać miasto Piła – czytamy na stronie pila.pl

Zgłaszając pomysł należy wziąć pod uwagę następujące zasady:

1. Projekt powinien być realizowany przede wszystkim przez gminę Piłę lub jej jednostki organizacyjne i spółki komunalne, a Twoja organizacja (jeśli reprezentujesz jakąś instytucję) może, ale nie musi, być partnerem w tym projekcie. 

2. Projekt możesz zgłosić na formularzu, w którym prosimy o podanie kilku informacji na temat zgłaszanego pomysłu jak m.in. propozycja tytułu, wskazanie lokalizacji, jego opis i uzasadnienie, a także wskazanie, kto mógłby być ewentualnym partnerem w realizacji tego projektu.

3. Pomysł na projekt należy złożyć w formie elektronicznej (skan/zdjęcie podpisanego formularza wraz z plikiem edytowalnym, najlepiej Word, w temacie wiadomości PRL - POMYSŁ NA PROJEKT) na adres: rfe@um.pila.pl lub w formie papierowej (wyłącznie dla osób, dla których złożenie w formie elektronicznej jest kłopotliwe) bezpośrednio w Urzędzie Miasta Piły – skrzynka podawcza przy wejściu głównym do budynku lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Piły, plac Staszica 10, 64-920 Piła. 

4. Na pomysły czekamy do dnia 17 sierpnia 2020 r.To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, pila.pl; zdjęcie: pila.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki