Alina Bartkowska zagra w Enei PTPS Piła

Anna Bartkowska, 21-letnia atakująca w barwach pilskiej drużyny zadebiutuje na boiskach TAURON Ligi – informuje Enea PTPS Piła.

REKLAMA

Alina Bartkowska swoją siatkarską karierę rozpoczęła w klubie UKS Libero Wałcz. Następnie przeniosła się do SMS-u PZPS Szczyrk. Po zakończeniu nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego reprezentowała barwy Pałacu Bydgoszcz w rozgrywkach juniorskich. Seniorską karierę rozpoczęła w 2018 roku dołączając do pierwszoligowego zespołu SAN-PAJDA Jarosław, z którym w minionym sezonie awansowała do półfinału Pucharu Polski.” - czytamy w komunikacie przesłanym przez pilski klub.

 Gra w Enei PTPS-ie Piła będzie debiutem Bartkowskiej na ekstraklasowych boiskach. Młoda atakująca swoją decyzję uzasadnia chęcią rozwoju.

- Zdecydowałam się na grę w Pile, ponieważ uważam, że to dla mnie najlepsze miejsce na rozwój. Możliwość gry na najwyższym poziomie, z doświadczonymi zawodniczkami po jednej stronie siatki jest najlepszą rzeczą jaka może spotkać raczkującą siatkarkę - deklaruje z uśmiechem A. Bartkowska.

Mierząca 188 cm wzrostu atakująca o grę w pierwszym składzie rywalizować będzie z bardziej doświadczoną zawodniczką - Koletą Łyszkiewicz

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki