COVID 19: Prezydent apeluje do proboszczów pilskich parafii

Zgodnie z zapowiedzią prezydent Piły Piotr Głowski poprosił proboszczów pilskich parafii o włączenie się w akcję przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa Covid 19. Apel prezydenta - który publikujemy poniżej - związany jest z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce i w regionie.


REKLAMA

Szanowny Księże Proboszczu,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym mieście i regionie, proszę o włączenie się pilskich parafii w walkę z pandemią COVID-19 i apelowanie do wiernych o stosowanie się do aktualnych zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Jednocześnie proszę o rozważenie zastosowania rekomendacji przewodniczącego Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego dot. Komunii Świętej duchowej oraz zachęcanie wiernych do uczestnictwa we Mszach Świętych transmitowanych we własnych domach.

Dziękuję za dotychczasową współpracę i aktywne działania na rzecz zdrowia mieszkańców naszego miasta. Liczę, że wspólnymi siłami uda nam się opanować tę trudną sytuację.


 Łączę wyrazy szacunku


Piotr Głowski

Prezydent Miasta Piły

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły; zdjęcie: pila.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki