Dzień z pilskimi strażakami dla Filipa Kaźmierczaka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Pile, gościli rodzinę, która w charytatywnej aukcji na rzecz Filipa Kaźmierczaka, wylicytowała zwiedzanie jednostki straży pożarnej.

REKLAMA

Wizyta odbyła się 8 lutego. Strażacy pełniący w tym dniu  służbę zaprezentowali gościom pojazdy gaśnicze i specjalistyczne, będące w posiadaniu jednostki. Każdy z pojazdów oraz jego wyposażenie zostały dokładnie omówione. Jak informują strażacy, szczególnym zainteresowaniem  cieszyły się łodzie ratownicze do których można było wejść i usiąść  za ich sterami.

- Podczas zwiedzania siedziby straży pożarnej, tata z synem zaliczyli ćwiczenia w komorze dymowej. Tata - czynny strażak z jednostki  OSP Kruszewo - praktycznie pokonywał wszystkie przeszkody w zadymionej i rozgrzanej komorze, natomiast syn nadzorował cały przebieg z pomieszczenia sterowni. Kulminacyjnym punktem spotkania było ugaszenie kontrolowanego pożaru przy wykorzystaniu gaśnicy proszkowej. I to zadanie zostało wykonane i zaliczone przez strażaków – relacjonuje bryg. Zbigniew Szukajło z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KP PSP w Pile; zdjęcia: KP PSP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki