J. Gursz szefem sztabu M. Kidawy-Błońskiej w Wielkopolsce

Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży i prezes Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, został  Regionalnym Szefem Sztabu Wyborczego Małgorzaty-Kidawy Błońskiej. Decyzję w tej sprawie – na wniosek senatora Adama Szejnfelda – podjął Zarząd Platformy Obywatelskiej Regionu Wielkopolski w Poznaniu.

REKLAMA

Jacek Ryszard Gursz jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Poznaniu, kierunek administracja publiczna. Żonaty, ma dwójkę dzieci. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

W latach 2002-2006 był radnym miasta Chodzieży, a od 2006 roku jest burmistrzem Chodzieży.

Wcześniej, w latach 1990-2006 był przedsiębiorcą, księgarzem, aktywnym uczestnikiem działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, społecznikiem, inicjatorem wielu akcji charytatywnych. W latach 2001 – 2006 był prezesem Chodzieskiego Klubu Gospodarczego, obecnie pozostaje natomiast prezesem honorowy tego stowarzyszenia.

Jest członkiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej, Bractwa Strzeleckiego w Chodzieży oraz Stowarzyszenia Alumni.

Jacek Gursz był trzykrotnie nominowany w konkursie tygodnika Chodzieżanin pn. „Siedmiu Wspaniałych”, w 2004 został laureatem I nagrody czytelników w kategorii „Działalność samorządowa i społeczna”. W 2006 został wyróżniony tytułem Człowiek Roku w kategorii „Polityka”. Odznaczony Złotym Medalem Polskiego Związku Niewidomych, Honorowym medalem PCK, uczestnik projektu International Visitors Leadership w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie Departamentu Stanu w roku 2007.” - czytamy w nadesłanym do redakcji komunikacie.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Biuro Senatorskie A. Szejfelda; zdjęcie: Biuro Senatorskie A. Szejfelda

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki