Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Kolejna akcja „Rozświetlamy Jesień” za zwolennikami rowerów, którzy w minioną sobotę spotkali się na placu Staszica.  Na wszystkich uczestników wydarzenia propagującego zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czekały gadżety rowerowe oraz liczne atrakcje i konkursy. Organizatorem akcji „Rozświetlamy Jesień” był Urząd Miasta Piły, który wspierały: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Centrum Handlowe VIVO, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz  Regionalne Centrum Kultury w Pile. Wydarzenie odbyło się w ramach realizacji projektu „Wspieranie gospodarki niskoemisyjnej poprzez poprawę mobilności miejskiej w Pile”. Zadanie zostało dofinansowane środkami Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki