Kolejna siatkarka przedłużyła kontrakt z PTPS

Libero Anna Pawłowska zostaje w Pile na kolejny sezon – informuje biuro prasowe klubu Enea PTPS Piła.


REKLAMA

Anna Pawłowska pochodzi z Radomia, gdzie rozpoczęła swoją przygodę z siatkówką. Następnie trafiła do I-ligowego ŁKS-u Łódź, z którym wywalczyła awans do najwyższej klasy rozrywkowej. W 2017 roku libero dołączyła do zespołu Enei PTPS Pił i z pilskim klubem wywalczyła kolejno 5., 9. i 8. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet, a także dotarła do półfinału Pucharu Polski. Nadchodzący sezon będzie już czwartym sezonem Pawłowskiej w barwach pilskiej drużyny” - czytamy w komunikacie Enea PTPS Piła.

- Dlaczego zostaję w Pile? Ponieważ mam przed sobą perspektywę gry w zespole, który może stanowić naprawdę zgraną paczkę – taką, która nie raz zaskoczy wszystkich w nadchodzącym sezonie! Duży wpływ na moją decyzję miały też studia – zaczynam czwarty rok fizjoterapii na PUSS w Pile. A poza tym w Pile są świetni kibice, a samo miasto z roku na rok podoba mi się coraz bardziej – uzasadnia swoją decyzję A. Pawłowska.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki