KONKURS: Nasza misja - zerowa emisja /ZAPROSZENIE/

"Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Nasza misja - zerowa emisja" organizowanego w związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu." - informuje portal  pila.pl

"Celem konkursu jest opracowanie projektu plakatu promującego zrównoważony transport publiczny i inne ekologiczne formy przemieszczania się. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w najbliższym roku szkolnym będą uczęszczać do klas V-VIII szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Piły. Każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A3.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

Prace należy składać w Kancelarii Głównej w Urzędzie Miasta Piły, pl. Staszica 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub podczas wydarzeń miejskich przy stoisku promocyjnym projektu.

Termin składania prac upływa 4 września 2020 r . o godz. 15:30. Wraz z pracą konkursową należy dostarczyć wypełniony i podpisany w każdym punkcie formularz zgłoszeniowy do konkursu." - czytamy dalej.

Więcej szczegółów - w tym regulamin konkursy i kwestionariusz zgłoszeniowy - do pobrania na stronie pila.pl

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły