KONKURS: Nasza misja - zerowa emisja /ZAPROSZENIE/

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

"Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Nasza misja - zerowa emisja" organizowanego w związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu." - informuje portal  pila.pl


REKLAMA

"Celem konkursu jest opracowanie projektu plakatu promującego zrównoważony transport publiczny i inne ekologiczne formy przemieszczania się. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w najbliższym roku szkolnym będą uczęszczać do klas V-VIII szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Piły. Każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A3.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

Prace należy składać w Kancelarii Głównej w Urzędzie Miasta Piły, pl. Staszica 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub podczas wydarzeń miejskich przy stoisku promocyjnym projektu.

Termin składania prac upływa 4 września 2020 r . o godz. 15:30. Wraz z pracą konkursową należy dostarczyć wypełniony i podpisany w każdym punkcie formularz zgłoszeniowy do konkursu." - czytamy dalej.

Więcej szczegółów - w tym regulamin konkursy i kwestionariusz zgłoszeniowy - do pobrania na stronie pila.plTo może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki