Osobiste udzielanie porad prawnych i obywatelskich

Udzielanie porad prawnych i obywatelskich w ramach realizacji zadania publicznego na podstawie umowy z Gminą Piła, wznowiło Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Poradnictwa Obywatelskiego. Poradnictwo realizowane jest w siedzibie Centrum  Organizacji Pozarządowych przy ul. Zygmunta Starego w Pile (Dworzec PKP). Podczas spotkań obowiązują maseczki na twarzy i rękawiczki jednorazowe. Stowarzyszenie zapewni również płyn do dezynfekcji rąk.


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki