PTPS zagra z Budowlanymi 19 października

- W związku z kończącą się w przyszłym tygodniu kwarantanną naszego zespołu Polska Liga Siatkówki SA przychyliła się do naszej prośby o przełożenie meczu z Grot Budowlanymi Łódź na poniedziałek 19 października – informuje biuro prasowe Enei PTPS Piła.

REKLAMA

"Enea PTPS Piła wystąpiła do PLS SA o zmianę terminu zaplanowanego na 16 października meczu z Grot Budowlanymi Łódź na 19 października. Klub umotywował swoją prośbę kończącą się w przyszłym tygodniu kwarantanną, której poddany został zespół.” - czytamy w komunikacie prasowym PTPS-u.

- Po 10 dniach kwarantanny i trenowania wyłącznie w domu potrzebujemy czasu na powrót do treningów siatkarskich. Mimo, że dziewczyny sumiennie wykonują zalecone im indywidualne treningi, to trening w domu a trening na hali to dwie zupełnie różne sprawy, angażują zupełnie inne partie mięśni.  Dwa dni treningów, które mielibyśmy zgodnie z pierwotnie wyznaczonym terminem, nie pozwoliłyby nam się solidnie przygotować do meczu. Musimy mieć czas żeby bezpiecznie wrócić do treningów halowych i na powrót oswoić się piłką – argumentuje cytowany przez biuro prasowe trener Adam Grabowski.

Mecz z łodziankami został zaplanowany na 19 października o godzinie 18:00. Zgodnie z obowiązującymi przepisami obowiązywać będzie limit 25% zapełnienia hali.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Przeczytaj także:

© PP24.info.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki