Targi Pracy i Kariery = setki ofert + tłumy chętnych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 21)

 

VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery za nami. Dzisiaj Targi Pracy i Kariery przyciągnęły do Inwest-Parku setki osób poszukujących pracy lub tych, którzy chcieliby swoją ścieżkę zawodową zmienić. A było w czym wybierać, bo pracodawcy przedstawiali od kilku do kilkunastu ofert zatrudnienia na bardzo różnorodne stanowiska pracy. Zainteresowaniem cieszył się również nowy pomysł organizatorów, czyli strefa dla "Młodych mam chcących wrócić do pracy". 

 

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcia: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki