Test Enei PTPS Piła na plaży

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

31 lipca Enea PTPS Piła wystąpi w plażowym tutnieju PreZero Grand Prix, który rozegrany zostanie na piaszczystych boiskach Monta Beach Volley Club w Warszawie. Do rywalizacji przystąpi  8 drużyn żeńskich i 16 drużyn męskich z TAURON Ligi, Plus Ligi  i  Tauron 1 Ligi.

REKLAMA

"Turniej będzie łączył w sobie zarówno elementy siatkówki plażowej jak i halowej. Rozgrywany na otwartej przestrzeni, na piaszczystym boisku, którego wymiary będą jednak halowe. Zasady również będa zbliżone do tych znanych kibicom z hali. Grać będziemy do 25 punktów, do dwóch wygranych setów, jednak na boisku zamiast sześciu znajdować będą się cztery zawodniczki i każda z nich będzie mogła atakować." - informuje biuro prasowe pilskiego klubu.

 - To bardzo fajna impreza, która przypomni kibicom siatkówkę po tak długiej, niespodziewanej przerwie – mówi trener Mirosław Zawieracz i dodaje. - Mam nadzieję, że będzie to widowisko, które zadowoli zarówno kibiców, sponsorów, jak i same zawodniczki, którym pozostał ogromny niedosyt po nagłym zakończeniu sezonu. 

Enea PTPS Piła rozegra w fazie grupowej trzy mecze z: DPD Legionovią, KS Pałac Bydgoszcz i zespołem E.LECLERC MOYA Radomka.  W przypadku zajęcia pierwszego lub drugiego miejsca pilanki uzyskają awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 7 sierpnia w Gdańsku.

PreZero Grand Prix - Grupa B, 31 lipca 2020 r.

Monta Beach Volley Club, Warszawa ul. Gen. M. Zaruskiego 12

9:30 – DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła

12:30 – Enea PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz

15:30 – E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Enea PTPS Piła

Wszystkie mecze transmitowane będą przez telewizję Polsat Sport.

Przypomnijmy, że Enea PTPS Piła skompletowała skład zespołu, a zawodniczki rozlosowalu numery, z którymi występowac będą na boisku w nadchodzącym sezonie.

Kadra zespołu:

rozgrywające: Sylwia Kucharska (22), Maja Pelczarska (6);

środkowe: Judyta Gawlak (1), Gabriela Ponikowska (11), Sonia Kubacka (21);

atakujące: Koleta Łyszkiewicz (23), Alina Bartkowska (16);

przyjmujące: Natalia Skrzypkowska (7), Marta Wellna (13), Patrycja Gądek (10), Angelika Wystel (2);

libero: Anna Pawłowska (20), Anna Bodasińska (17).


Dodajmy, że pilski klub zakontraktował również II trenera, którym będzie pochodzący z Malborka Damian Zemło.

- PTPS to bardzo utytułowany klub i schlebia mi, że mogę tu pracować. Jestem zadowolony ze współpracy z klubem. Cieszę się, ze zmiany stanowiska ponieważ mam już doświadczenie jako drugi, a nawet pierwszy trener pierwszoligowego klubu. Cały czas dążę do bycia jak najlepszym trenerem, dlatego cieszę się, że po wspólnym sezonie w Toruniu trener Zawieracz o mnie pamiętał. Dzięki temu będę mógł doskonalić swoje umiejętności pod jego okiem. Wcześniejsza wspólna praca pozwoliła mi też poznać jego sposób pracy oraz pomysł na siatkówkę. Zdecydowanie ułatwi nam to pracę w nadchodzącym sezonie. Pracę ciekawą, bo mamy młody zespół, który na pewno  będzie grał ambitnie i wierzę, że sprawi nie jedną niespodziankę, a kibicom dostarczy sporo emocji - powiedział D. Zemło.

"Damian Zemło pochodzi z Malborka. Studia na AWF w Warszawie ukończył z dwoma specjalizacjami: menedżera sportu oraz specjalizacją siatkarską, a prócz tego zdobył także certyfikat trenerski PZPS. Jako zawodnik grał w AZS UMK Toruń. W tym mieście pracował również z siatkarkami Budowlanych, najpierw jako asystent Mirosława Zawieracza, a następnie pierwszy trener. W trakcie poprzedniego sezonu dołączył do zespołu Enea PTPS Piła jako statystyk." informuje Enea PTPS Piła.

Próćz turnieju „PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki”, Enea PTPS Piła wystąpi także w turniejach w Świeciu nad Wisłą oraz w Bydgoszczy. Pilski klub będzie też gospodarzem spotkań towarzyskich we własnej hali. Rozgrywki TAURON Ligi rozpoczną się 19 września.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcia: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki