Uwaga na silny wiatr – ostrzeżenie 2 stopnia!

Przed silnym wiatrem osiągającym w porywach 90 km/h, a lokalnie nawet 100 km/h, ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.  Prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia IMGW ocenia na 90 procent, a ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj w godzinach od 8.00 do 19.00. Najsilniejsze porywy mogą wystąpić po południu.Drugi stopień zagrożenia oznacza możliwość wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.   Zalecane są: duża ostrożność, śledzenie komunikatów o rozwoju sytuacji pogodowej. Należy przestrzegać wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia oraz  dostosować plany do warunków pogodowych.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: IMGW w Poznaniu; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki