WOŚP: Ugotujmy coś razem dla Orkiestry. Licytacja trwa!

Jeszcze przez 13 godzin można licytować udział w warsztatach kulinarnych i wspólnym gotowaniu i dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszają wspólnie: Magdalena i Piotr Głowscy oraz Katarzyna i Marcin Bosaccy. Warunkiem udziału w przedsięwzięciu, jest zadeklarowanie najwyższej kwoty, podczas internetowej licytacji na rzecz WOŚP, która pod tytułem „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”, trwa w serwisie aukcyjnym  Charytatywni Allegro. Licytować zakończy się dzisiaj o godzinie 21:12.  Jak wspólnie zadecydowali organizatorzy, w kulinarnych warsztatach oraz wspólnym gotowaniu, weźmie udział nie tylko zwycięzca licytacji, ale także trzy inne osoby, które wylicytują i wpłacą na konto WOŚP najwyższe kwoty. Organizatorom chodzi bowiem o to, by ich akcja przyniosła Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, jak najwięcej pieniędzy. Zachęcamy do udziału w licytacji. Adres: https://allegro.pl/oferta/gotuj-z-bosackimi-i-glowskimi-w-dolinie-aniolow-8823641409

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki