XIV Bieg Sylwestrowy /ZAPROSZENIE/

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Na 14. edycję Biegu Sylwestrowego zapraszają 28 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Urząd Miasta Piły. Trasa biegu (3,5 km) tradycyjnie wiedzie spod Gościńca Rębajło do ośrodka nad jeziorem Płotki. Zapisy przyjmowane będą od godziny 9.30, strat wyznaczono na godzinę 11.00. Na miecie na uczestników czekać będą: medal, słodycze, grochówka i herbata. Można będzie także wylosować nagrodę.  Warto również zabrać ze sobą plastikowe nakrętki, które organizatorzy, zbierają dla ciężko chorej Olgi Bidzińskiej. Polecamy! 

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, UM Pilły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki