100 lat wolnej Polski - konkurs plastyczny (KOMUNIKAT)

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Rada Miasta Piły, Prezydent Miasta Piły oraz Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji w Pile zapraszają uczniów wszystkich pilskich szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia w udziału konkursie na plakat obchodów jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły poniżej i na plakacie w galerii. 

REKLAMA

 Nadesłane prace powinny być przygotowane dowolną techniką ręczną (wszystkie techniki malarskie, graficzne i rysunkowe w formacie nie mniejszym niż A3. Wykonane prace należy składać w Biurze Rady Miasta w Urzędzie Miasta Piły, pl. Staszica 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Termin składania prac upływa 6 listopada 2017 r. o godz. 15:00.

 
Dostarczone prace zostaną podzielone na 3 grupy odpowiednio według wieku uczestników:
 
    grupa I – uczniowie klas I – III szkół podstawowych,
    grupa II – uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych oraz klas II-III oddziałów gimnazjalnych,
    grupa III - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
 
Spośród wszystkich nadesłanych prac jury nagrodzi w każdej z 3 grup wiekowych po 3 najlepsze prace. Przewidziano nagrody rzeczowe – bonny EMPIK o wartości:
 
    500 zł za I miejsce,
    400 zł  za II miejsce,
    300 zł za III miejsce,
 
Organizatorzy konkursu zakładają możliwość wykorzystania zwycięskiej pracy jako oficjalnego plakatu obchodów jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości na terenie miasta Piły. Plakat będzie stanowił wyraźny akcent wizualny obchodów.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki