5000 na aktywizację niepełnosprawnej młodzieży

Stowarzysznie Orlik Piła uzyskało 3424 głosy i wygrało drugą edycję programu grantowego TESCO "Decydujesz - pomagamy". Tym samym organizacja zdobyła 5000 złotych na zajęcia aktywizujące najmłodszych pilan.Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Piły Piotr Głowski. 

REKLAMA

- Chcemy zapewnić integrację, zabawę i edukację, aby niepełnosprawni choć na chwilę zapomnieli o przykrościach związanych z chorobą. Przeprowadzimy warsztaty, zapewniając niepełnosprawnym należytą opiekę i wsparcie. Uczestnicy wezmą udział w treningach pod okiem trenera, dzięki pomocy fizjoterapeuty poznają sporty dostosowane do ich możliwości, zostanie przekazana wiedza na temat zdrowego żywienia, odpowiedniego dla ich potrzeb – tak o projekcie mówią jego twórcy ze Stowarzyszenia Orlik Piła.

Informujemy, że 15 maja ruszyła kolejna, III już edycja programu Tesco „Decydujesz – pomagamy”.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, zdjęcie UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki