Apel o przestrzeganie procedur

 W związku z kontrolą mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa imprez masowych w miastach województwa wielkopolskiego, przeprowadzoną przez NIK Delegaturę w Poznaniu, przypominamy wszystkim organizatorom imprez masowych na terenie naszego miasta o zachowanie szczególnej staranności przy przygotowywaniu wniosków o wydanie zezwolenia na organizację imprezy masowej. Bezwzględnie należy przestrzegać procedur określonych w ustawie  o bezpieczeństwie imprez masowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2139 ze zm.). Brak jakiegokolwiek opisanego dokumentu lub ich niezłożenie we wskazanym terminie, skutkować będzie negatywnym rozpatrzeniem wniosku.

 
Kontakt: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta (tel. 67 210 42 49, mkaszuba@um.pila.pl, pokój 233).

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: OM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki