Bądź na bieżąco z terminami odbioru odpadów

W trosce o środowisko naturalne oraz wygodę mieszkańców 14 gmin członkowskich Związek Międzygminny wspólnie z firmą PROFEKO uruchomił nowoczesną platformę e-usług EVENIO, która zdecydowanie poprawi i unowocześni formy komunikacji z mieszkańcami. 

REKLAMA

Evenio to darmowa aplikacja na urządzenia mobilne, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące odbioru odpadów komunalnych na terenie Związku.

 
Wystarczy ją zainstalować (dostępna na telefony z systemem Android i na iPhone), wpisać miejscowość i adres nieruchomości, a następnie zaciągnąć harmonogram odbioru odpadów. Jak zainstalować i jak używać aplikacji wyjaśnia krótki film instruktażowy.
 
 
Użytkownicy aplikacji na bieżąco są informowani kiedy należy wystawić worki z odpadami (z podziałem na frakcje), dodatkowo jest możliwość ustawienia przypominania o terminach odbioru i płatności za odpady. Aplikacja zawiera także informacje o zbiórkach mobilnych prowadzonych na terenie Związku. W przypadku zmiany harmonogramu odbioru odpadów lub nagłego zdarzenia (np. awaria śmieciarki) mieszkaniec niezwłocznie zostanie o tym fakcie poinformowany. Związek może korygować na bieżąco miejsca wystawienia odpadów np. w przypadku remontu ulicy wskazując nowe miejsce odbioru.
 
Przez Evenio mieszkańcy mogą złożyć reklamację o braku odbioru odpadów. Wystarczy opis sytuacji z dodaniem zdjęć prosto z telefonu. Odpowiedź ZM "PRGOK" przyjdzie zwrotnie bezpośrednio na urządzenie, z którego zostało wysłane zgłoszenie.
 
Zaletą tej aplikacji jest szybki i całodobowy dostęp do informacji, możliwość ustawiania przypomnień o odbiorach odpadów, łatwość w obsłudze i szybki kontakt między Biurem Obsługi Klienta Związku a mieszkańcami. To aplikacja, która naprawdę pomaga w codziennych prostych obowiązkach, o których najczęściej zdarza nam się zapominać – podsumowuje Karol Michalec, Dyrektor Projektu w firmie Profeko sp. z o.o.
 
Na spotkaniu z mediami prezydent Piły Piotr Głowski przyznał, że używa aplikacji już od dłuższego czasu i jest z niej bardzo zadowolony. Dlatego poleca Evenio mieszkańcom Piły i zachęca do pobrania aplikacji (Google Play lub App Store) i korzystania z niej. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, ZM PRGOK; zdjęcia i video: ZM PRGOK

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki