Będzie orszak na Trzech Króli

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

"Orszak trzech króli" przejdzie 6 stycznia ulicami Piły. W programie uroczystości m.in.: wizyta w pałacu Heroda, przeście pod bramą anielską, złożenie darów Dzieciątku przez trzech króli, a także koncerty, wspólne śpiewanie kolęd i konkurs na najlepiej przebraną rodzinę. Trasa przemarszu orszaku będzie wiodła z placu Zwycięstwa aleją Piastów na plac Konstytucji 3 Maja i plac Staszica. Organizatorami są pilskie parafie i Prezydent Miasta Piły. Szczegółowy program na plakacie w galerii.  

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: RCK Fabryka Emocji

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki