Bardzo dobry rok judoków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 20)

 

Judocy UKS "6" Judo Jopek Team podsumowali wczoraj sezon startowy. Rok 2017 był bardzo udany dla podopiecznych trenerów Tomasza i Józefa Jopków i obfitował w sukcesy oraz medale zdobywane zarówno w kraju, jak i w Europie i na świecie. Wśród najbardziej utytułowanych znaleźli się m.in. Adam Stodolski, Paulina Kułaga, Katarzyna Wiszniewska, i Tomasz Drzewiecki.

REKLAMA

Podczas spotkania był czas na gratulacje i podziękowania dla zawodników, ich rodziców i sponsorów klubu. Prezydent Krzysztof Szewc zadeklarował dalszą współpracę przy szkoleniu dzieci i młodzieży, bo jak przyznał pieniądze wydawane na ten cel są najlepszą inwestycją w rozwój najmłodszych oraz doskonałym sposobem na promocję Piły w Polsce i za granicą.
 
W przyszłym roku UKS "6" we współpracy z MOSiR Piła i Urzędem Miasta Piły będą gospodarzem 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w judo oraz w siatkówce. Turniej będzie odbywał się w Hali MOSiR przy ul. Żeromskiego.
 

Treningi UKS "6" odbywają się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki