Bardzo dobry rok judoków

Judocy UKS "6" Judo Jopek Team podsumowali wczoraj sezon startowy. Rok 2017 był bardzo udany dla podopiecznych trenerów Tomasza i Józefa Jopków i obfitował w sukcesy oraz medale zdobywane zarówno w kraju, jak i w Europie i na świecie. Wśród najbardziej utytułowanych znaleźli się m.in. Adam Stodolski, Paulina Kułaga, Katarzyna Wiszniewska, i Tomasz Drzewiecki.

Podczas spotkania był czas na gratulacje i podziękowania dla zawodników, ich rodziców i sponsorów klubu. Prezydent Krzysztof Szewc zadeklarował dalszą współpracę przy szkoleniu dzieci i młodzieży, bo jak przyznał pieniądze wydawane na ten cel są najlepszą inwestycją w rozwój najmłodszych oraz doskonałym sposobem na promocję Piły w Polsce i za granicą.

W przyszłym roku UKS "6" we współpracy z MOSiR Piła i Urzędem Miasta Piły będą gospodarzem 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych w judo oraz w siatkówce. Turniej będzie odbywał się w Hali MOSiR przy ul. Żeromskiego.

Treningi UKS "6" odbywają się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6.

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły /facebook/