Biegali w Wyrzysku

„Bieg Olka” był kolejną odsłoną cyklu „Biegaj z nami 2017”.  Kolejna okazja do ścigania się w ramach popularnej imprezy w sierpniu.

REKLAMA

Remont drogi spowodował, że tym razem wyścig z Wyrzyska do Osieka i z powrotem odbył się na innej trasie niż zazwyczaj. Na dłuższej o  dwa kilometry trasie najlepszy okazał się Michał Kuster z Wysokiej, który na finiszu wyprzedził Miłosza Czechowicza z Piły. Rywalizację kobiet wygrała lekkoatletka „Gwdy” Piła Sandra Szpott. W grupie czterdziestolatków natomiast pierwsze miejsca wybiegali: Tomasz Radtka z Łobżenicy i Anna Skrzypczak z Piły. Biegowi „Olka” towarzyszył marsz Nordic Walking, w którym najlepsi okazali się pilanie: Gracjan Zygmunt i Grażyna Jasoń.

Teraz w cyklu „Biegaj z nami 2017” nastąpi wakacyjna przerwa.  Kolejna okazja do biegania 26 sierpnia podczas Pilskiego Bieg Przełajowego im. Jerzego Adamskiego.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: P. Gadzinowski, Starostwo Powiatowe w Pile, zdjęcie: Straostwo Powiatowe w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki