Biznes mixer? Udany eksperyment

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

Pilscy przedsiębiorcy wspólpracujący w projekcie biznes mixer podsumowali rok. Gościem specjalnym podsumowania był Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysław Trawa. 

REKLAMA

Przypomnijmy: biznes mixer to pomysł wspierający integrację przedsiębiorców na lokalnym rynku,  umożliwiający wzajemne poznanie się uczestników wydarzenia i poznanie profilu prowadzonej działalności gospodarczej oraz ewentualną wspólpracę firm działających na pilskim rynku. Takich  spotkań przedsiębiorców, począwszy od grudnia 2016 roku, odbyło się w Pile pięć. 
 
Pomysłodawczynią projektu jest zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska, która podziękowała przedsiębiorcom za udział w projekcie i zadedykowała im nagrodę imienia Stanisława Staszica, którą Gmina Piła otrzymała w tym roku za projekt „Pracuj w Pile”. 
 
- Mam nadzieję, że biznes mixer będzie kontynuowany w przyszłym roku - powiedziała B. Dudzińska podczas uroczystości podsumowującej biznes mixer, które odbylo się w Sali Miejskiej Inwest Parku. 
 
- Jestem przekonany, że biznes mikser się przyjmie i nadal będziemy się spotykali w tej formule i rozmawiali o tym nie tylko jak rywalizować, ale co możemy wspólnie w Pile i w regionie robić” – powiedział Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Pólnocnej Wielkopolski. 
 
Przypomnimy, że pierwszy biznes mixer odbył się w firmie "Swisspol" Sp. z o.o., wiodącego producenta elementów systemów uszczelniających oraz izolacyjnych dla kontrahentów z branży chemii budowlanej z całego świata.
Drugie spotkanie biznes mixera odbyło się w "Grapilu", firmie działającej od 26 lat i specjalizującej się w produkcji odzieży służbowej, roboczej i ochronnej.  Firma Grapil to także laureat tegorocznej Nagrody Honorowej w konkursie im. Stanisława Staszica za całokształt swojej działalności. 
Trzeci biznes mixer odbył się w firmie "Improvia" Sp. z o.o. Ta międzynarodowa firma inżynieryjna, specjalizuje się w elektrycznej i mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia.
Czwartą firmą, w której odbył się biznes mixer był "Karpol" Sp. z o.o., czyli wiodący producent i dostawca systemów wentylacyjnych w Europie, realizujący zlecenia od produktów standardowych, poprzez elementy specjalne, aż po kompletne rozwiązania w różnych rozmiarach. 
Ostatni biznes mikser w roku 2017 odbył się w Miejskiej Energetyce Cieplnej Piła Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji, przesyle i dystrybucji energii cieplnej oraz w produkcji energii elektrycznej. 
 
Wszyscy uhonorowani gospodarze biznes mixera zgodnie przyznali, że taka formuła spotkań okazała się przydatna. Umożliwiła bowiem nawiązanie ciekawych i potrzebnych relacji biznesowych, dostrzeżenie firmy na rynku lokalnym i jej promocję oraz możliwość poznania siebie nawzajem.
 
Podsumowanie biznes mixera zakończył występ skrzypka Sebastiana Czai, któremu  akompaniował Aleksander Kistowski. 
 
Iwest Park, jako główny organizator wydarzenia przygotował dla uczestników również świąteczną niespodziankę. Na specjalnie przygotowanych bombkach przedsiębiorcy wypisywali życzenia, kierowane do władz miasta i Inwest Parku, które w zamyśle mogłyby ułatwić współpracę na linii władze miasta - przedsiębiorcy. Choinka pełna takich życzeń stanęła w holu Inwest Parku. 
 

- W nadchodzącym roku postaramy się, wszystkie te życzenia spełnić. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych budowaniem relacji i organizacją biznes mixera w siedzibie swojej firmy, do udziału w tym projekcie w nadchodzącym 2018 roku - zadeklarowała Beata Dudzińska.  

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki