Bluesowe rytmy w Pile

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 32)

 

Pilanie zgromadzeni na deptaku mogli poczuć bluesowe rytmy już w przeddzień imprezy w Zakrzewie. Na pilskiej scenie wystąpiły zespoły: Sama River Blues Band, Amussing Companions i Hot Water.

REKLAMA

W sobotę o godzinie 13.52 z dworca Poznań Główny wyruszy bluesowa ciuchcia prowadzona przez parowóz. Na każdej stacji, na której się zatrzyma, będzie można wysłuchać muzyki na żywo. Na stacji Piła Główna o 16.16 zagra Mr Big Jack.

Pełen rozkład tutaj: http://bluesexpress.pl/shows_page/przejazd-pociagu-blues-express/

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki