Budżet obywatelski - nowy plac zabaw oddany

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

 Dzieci z Przedszkola nr 6 im. Jasia i Małgosi mają do dyspozycji nowy, bogato wyposażony plac zabaw. Inwestycja została wykonana w ramach ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. 

REKLAMA

Konieczność "Budowy kreatywnego placu zabaw przy Przedszkolu nr 6 im. Jasia i Małgosi" wskazali sami pilanie i w ubiegłorocznej edycji Pilskiego Budżetu Obywatelskiego zadanie to uzyskało popracie 1189 głosów. Koszt inwestycji wyniósł 278 000 złotych. Plac składa z trzech stref: dla maluchów, starszaków i całorocznego mini boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią i bandami. Nowo otwarty obiekt po godzinach funkcjonowania przedszkola, jest dostępny również dla wszystkich dzieci z osiedla.
 

- Urząd Miasta Piły aktywnie inwestuje w zwiększanie jakości życia mieszkańców, a to zadanie idealnie wpisuje się w tą politykę. Warto również zaznaczyć, że to nie ostatnia taka inwestycja. Niebawem do dyspozycji pilan oddamy kolejny duży plac zabaw, który jest zlokalizowany przy ul. Matwiejewa - zadeklarował prezydent Piły Piotr Głowski 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki