Cech zasłużony dla Wielkopolski

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

 Medal „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”  Cechowi Rzemiosł Różnych w Pile,  przyznał marszałek województwa wielkopolskiego. Odznaczenie wręczono podczas sesji Rady Powiatu w Pile.

 

REKLAMA

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” to wyróżnienie, nadawane instytucjom, które poprzez swoją działalność wnoszą wkład w rozwój gospodarczy.

 
- Cieszę się niezmiernie, że Cech Rzemiosł Różnych w Pile otrzymał to ważne wyróżnienie, ponieważ od ponad 60 lat wnosi olbrzymi wkład w rozwój gospodarczy powiatu pilskiego. Swoją fachową wiedzą służy rzemieślnikom, pomaga w sprawach administracyjnych, formalizowaniu praktyk uczniowskich i zdobywaniu kwalifikacji rzemieślniczych. Zaangażowanie oraz praca pokoleń pracowników Cechu zasługuje na uznanie i wyróżnienie. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów – powiedział Stefan Piechocki wicestarosta powiatu pilskiego, który złożył wniosek o przyznanie pilskiemu Cechowi medalu.
 
W imieniu Cechu Rzemiosł Różnych odznaczenie odebrali: Jan Janczewski, starszy cechu oraz członkowie zarządu: Marian Madej, Stanisław Pirch, Daniel Balukiewicz, Urszula Kwiatkowska i Zygmunt Śnieżko.
 
- Jesteśmy organizacją, która skupia rzemieślników z Piły i całego powiatu pilskiego, choć nie jest nas tak wielu jak kiedyś. Naszym wspólnym celem jest, aby jak najwięcej uczniów kształciło się w zawodach rzemieślniczych. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie – powiedział Jan Janczewski.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, Starostwo Powiatowe w Pile; zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki