Centrum handlowe zaprasza na plażę

Do korzystania z plaży i strefy chill-out przy centrum handlowym, zaprasza wszystkich mieszkańców VIVO! Piła. Już jutro, w godzinach od 16.00 do 18.00, odbędzie się Fiesta Cubana, która zainauguruje sezon plażowy. Wydarzenie jest bezpłatne.

REKLAMA

W programie między innymi:  koncert znanej z finału programu Mam Talent grupy Punto Latino, którą tworzą muzycy pochodzący z Meksyku, Peru, Boliwii i Polski. Nie zabraknie także warsztatów tanecznych, podczas których będzie się nauczyć rytmicznej salsy i zmysłowej rumby. 

Z plaży przy VIVO! Piła można bezpłatnie korzystać od 5 lipca przez całe wakacje, w godzinach otwarcia centrum handlowego. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Vivo! Piła; zdjęcie: Vivo! piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki