Charyzmatyczna Anja Orthodox zaśpiewała w Pile

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W sobotni wieczór 18 listopada w pilskim klubie Barka zaśpiewała Anja Orthodox z zespołem Closterkeller. Artystka promowała nową płytę, na którą fani czekali aż 6 lat.

REKLAMA

Zespół Closterkeller to gotycki rock i metal. Znakiem rozpoznawczym zespołu jest charyzmatyczna wokalistka Anja Orthodox, która śpiewa już od lat 80. We wrześniu tego roku ukazała się nowa płyta - "Viridian". Na pilskim koncercie artystka zaśpiewała wszystkie nowe kawałki. Na wydanej ostatnio płycie znalazł się nawet utwór patriotyczny z fragmentami wiersza Wisławy Szymborskiej.

Closterkeller jest w formie. Anja, jak sama podkreślała, osiągnęła szczyt możliwości wokalnych. Ponadto skład grupy odmłodził się. Na scenie pojawił się syn wokalistki - perkusista Adam Najman. Obecnie zespół tworzą także: klawiszowiec Michał Rollinger, basista Aleksander Gruszka oraz nowy, młody gitarzysta Michał Jarominek. Na scenie w klubie Barka pojawiła się także mała Ala, córka jednego z muzyków i zaśpiewała z Anją piosenkę "Scarlet". Zespół grał przez dwie godziny. Koncert składał się z dwóch części - po prezentacji utworów z nowej płyty fani mogli uszłyszeć dawne i dobrze znane kawałki, m.in. "Władzę" czy "W moim kraju". Publiczność była w pełni usatysfakcjonowana.

Oto utwór z nowej płyty:

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, zdjęcia: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki