"Chatka zajączka", czyli teatr dla dzieci

Regionalne Centrum Kultury już po raz kolejny przygotowało gratkę dla najmłodszych. Na placu Konstytucji 3 Maja odbyło się przedstawienie "Chatka zajączka". Z lalkami: zajączkiem, pieskiem i kurką wystąpiły aktorki ze słupskiego Teatru Władca Lalek.

"Chatka zajączka" to opowieść o przyjaźni skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat. Sztukę wystawił obwoźny teatr założony przez Urszulę Szydlik-Zielonkę, obchodzący w tym roku swoje dwudziestolecie. Przygody zajączka i jego przyjaciół zgromadziły tłumy najmłodszych mieszkańców Piły. Po spektaklu niemal każde dziecko chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zajączkiem i pieskiem. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Źródło: Marika Naskręt