"Chatka zajączka", czyli teatr dla dzieci

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 59)

 

Regionalne Centrum Kultury już po raz kolejny przygotowało gratkę dla najmłodszych. Na placu Konstytucji 3 Maja odbyło się przedstawienie "Chatka zajączka". Z lalkami: zajączkiem, pieskiem i kurką wystąpiły aktorki ze słupskiego Teatru Władca Lalek.

REKLAMA

"Chatka zajączka" to opowieść o przyjaźni skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat. Sztukę wystawił obwoźny teatr założony przez Urszulę Szydlik-Zielonkę, obchodzący w tym roku swoje dwudziestolecie. Przygody zajączka i jego przyjaciół zgromadziły tłumy najmłodszych mieszkańców Piły. Po spektaklu niemal każde dziecko chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zajączkiem i pieskiem. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki