Co robić w weekend?

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Orszak Trzech Króli i kilka nowości kinowych to nasze propozycje na nadchodzący weekend. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

REKLAMA

W sobotę 6 stycznia o godz. 15.00 z placu Zwycięstwa wymaszeruje Orszak Trzech Króli z udziałem kapeli góralskiej „Ondraszki”. Przy alei Piastów i na placu Konstytucji 3 Maja czekają również takie atrakcje, jak inscenizacja „Pałac Heroda” w wykonaniu Teatru Wirtualnego RCK oraz „Brama Anielska”. O godz. 16.00 na placu Staszica Trzej Królowie złożą dary Dzieciątku. Odbędzie się wspólne kolędowanie i finał konkursu na najlepiej przebraną rodzinę. W programie również koncert kapeli góralskiej Ondraszki oraz koncert zespołu Siewcy Lednicy.
W niedzielę 7 stycznia o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Rodziny odbędzie się koncert kolęd i pastorałek „Gwiazdo świeć, kolęco leć”. Zaśpiewają: Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz. Cegiełka: 10 zł do nabycia w kasie RCK i kościele.
Komu straszna styczniowa aura, ten może wybrać się do kina. W repertuarze kina Helios znajdują się filmy dla całej rodziny. Wciąż obejrzeć można najnowszą część „Gwiezdnych wojen” – „Ostatni Jedi”. Premierą tego tygodnia jest film przygodowy „Jumanji. Przygoda w dżungli”.Rodzinom z dziećmi polecamy drugą część przygód zabawnego misia Paddingtona, pełnoprawnego członka rodziny Brownów.

Z kolei maturzyści mogą obejrzeć film produkcji włosko-polskiej „Studniówk@”. Temat bardzo na czasie. W repertuarze kina znalazła się także muzyczna komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator” z Piotrem Roguckim. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.helios.pl/28,Pila/Repertuar/

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, RCK, Helios

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki