Co robić w weekend?

W ten weekend w Kostrzynie nad Odrą odbywa się festiwal Woodstock. Jeśli jednak zostajesz w Pile, sprawdź, na jakie wydarzenia możesz się wybrać.

REKLAMA

W piątek 4 sierpnia odbędzie się projekcja komedii romantycznej produkcji francuskiej pt. „Facet na miarę”. Seans jest darmowy, zapraszamy o 22.00 na Bulwary Châtellerault.

Tego samego dnia w kinie Helios premiera filmu science-fiction „Valerian i miasto tysiąca planet”. W rolach kosmicznych agentów wystąpią Dane DeHaan i słynna modelka Cara Delevingne. Jako ciekawostkę dodajmy, że produkcja kosztowała aż 180 milionów dolarów!


W sobotę 5 sierpnia w godz. 12.00-17.00 na placu Konstytucji 3 Maja działkowcy wystawią swoje plony.  O wydarzeniu informowaliśmy tutaj: pp.ddwlkp.pl/index/news/l/pl/k/119/n/pila-moje-miasto/news/446.
Działkowcy zapowiedzieli, że chętnie porozmawiają z młodymi ludźmi pragnącymi uprawiać swój ogródek.
W tym samym miejscu o godz. 21.00 kolejne spotkanie z cyklu „Tango przy fontannach”. W ramach wydarzenia pokazy i lekcje tańca.
W niedzielę 6 sierpnia o godz. 18.00 w Parku Miejskim jak zwykle zapowiada się świetny koncert. Tym razem pieśni żydowskie wykona zespół Shalom z Poznania.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, RCK, Helios

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki