COVID-19: W ratuszu załatwiaj sprawy on line


O załatwianie spraw telefonicznie lub mailowo, proszą pilan władze miasta. Apel związany jest ze wzrostem liczby zachorowań i ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia się koronawirusem. Apel publikujemy poniżej.


REKLAMA

„Drodzy mieszkańcy,

przypominamy, że warto ograniczać bezpośrednie kontakty i przebywanie w dużych skupiskach ludzkich.

Jeśli nie macie pilnej potrzeby, która wymaga osobistego stawienia się w urzędzie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszym urzędem i podległymi jednostkami.

W ostateczności, wszelkie ważne dokumenty prosimy składać w skrzynce podawczej znajdującej się przed głównym wejściem do Urzędu Miasta. Jeśli sprawa wymaga osobistego stawienia się w urzędzie, prosimy o zachowanie wszelkiego bezpieczeństwa - zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk. Klienci do Urzędu Miasta wpuszczani są pojedynczo (bez osób towarzyszących). 

Nasze działania mają na celu wyłącznie prewencję w ochronie zdrowia mieszkańców i pracowników Urzędu Miasta Piły. Dbajmy o siebie i osoby w naszym otoczeniu. - czytamy na miejskiej stronie internetowej pila.pl

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; UM Piły; grafika: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki