Cztery medale pilskich kickbokserów

Złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal przywieźli kickbokserzy Sportów Walki Piła, z Mistrzostw Polski K1, które w miniony weekend odbyły się w Ełku. Na najwyższym stopniu podium wśród seniorów, stanął Piotr Woźniak, który w poprzednich latach, trzy razy z rzędu zdobywał złote medale wśród juniorów. Srebrny medal i tytuł wicemistrza kraju wywalczył Dawid Siek, który także po raz pierwszy wystąpił w gronie seniorów i został powołany do reprezentacji Polski. Dwa medale wywalczyli także juniorzy. Srebrny  Cyprian Pałka, a brązowy  Alicja Bartosińska. Zawodnikom i trenerom Sportów Walki Piła gratulujemy!   


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Sporty Walki Pła; zdjęcia: Sporty Walki Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki