Decyduj o przyszłości Miasta - ankieta dla młodzieży

Uwaga młodzi mieszkańcy Piły! Urząd Miasta Piły zaprasza do wypełnienia anonimowej ankiety, w której możecie wyrazić swoje poglądy i oczekiwania związane z przyszłością Piły. Wnioski z badania będą pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości naszego miasta oraz pozwolą lepiej dostosować politykę miejską do potrzeb mieszkańców, szczególnie ludzi młodych.


REKLAMA

Ankieta jest przeprowadzana w ramach programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków zewnętrznych, którego pula nagród wynosi 10 milionów euro, które można będzie wykorzystać na realizację projektów rozwojowych i społecznych, czyli Waszych pomysłów. Za nami I etap konkursu, w którym Piła zajęła 14 miejsce, wśród 50 miast zakwalifikowanych do następnego szczebla rywalizacji. Jeśli w II etapie nasz projekt ponownie znajdzie się wśród 15 najlepszych, otrzymamy wielomilionowe dofinansowanie, którego dużą część wykorzystamy na realizację projektów dla młodzieży. Ankieta jest dostępna online pod poniższym linkiem: https://forms.gle/XhWUGWMubVkNa4sDA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki