Dobre wyniki lekkoatletów Gwdy Piła

Lekkoatleci PLKS Gwda Piła, dobrze wystartowali w dwóch imprezach mistrzowskich, wliczanych do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportu  młodzieżowego, w których zdobyli łącznie 26,5 pkt.

 

REKLAMA

- Podobnie jak tydzień temu juniorzy, również juniorzy młodsi startowali na  nowoczesnym obiekcie w Radomiu. Świetnie spisał się Mikołaj Czechowicz (na zdjęciu), który w biegu na 2000prz, zajął szóstą lokatę z czasem 6:16,42, bijąc rekord życiowy o 12 sekund. Ósmą lokatę wywalczył Marcin Król w skoku wzwyż z wynikiem 188 cm. Pierwszym, który nie wszedł do finału B był Mikołaj Szarejko, który na dystansie 400 ppł uzyskał rezultat 58,90. O pechu może mówić 16-letni Norbert  Śliwiński, który w tłoku podczas pokonywania przeszkody w biegu na 2000prz został potrącony przez jednego ze startujących . W konsekwencji tego upadł, szybko jednak „pozbierał się”. Nie mogło być jednak mowy o satysfakcjonującym rezultacie. Jak sam powiedział po biegu, przyda się zdobyte doświadczenie w przyszłym roku, w którym będzie miał okazje jeszcze startować w tej kategorii - relacjonuje Zbigniew Łapacz, trener i działacz Gwdy Piła.

W tym samym czasie, w Karpaczu odbywały się Mistrzostwa Polski na 10 km. Świetnie w tych zawodach wystartowała Rozalia Gapska, która w kategorii  młodzieżowej U23 wywalczyła wysoką piątą lokatę w czasie 37:44,57.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PLKS Gwd Piła; PLKS Gwda Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki