Dobry czas na kajak

I Senioralny spływ kajakowy, dla seniorów z Piły i regionu północnej Wielkopolski przygotowuje  Organizacja Turystyczna Północnej Wielkopolski "Dolina Noteci". Impreza dobędzie się 10 sierpnia, uczestnicy spłynął Gwda z Tarnowskiego Młyna do Krępska.

REKLAMA

- Płyniemy szczególnie urokliwą Gwdą na odcinku z Tarnowskiego Młyna do Krępska. Jest to trasa dostosowana do warunków fizycznych uczestników spływu. Rzeka na tym odcinku ułatwia kajakowanie i pozwoli cieszyć się urokami spływu. W spływie będą uczestniczyli także ratownicy WOPR, choć trasa jest dobrana tak, by nie było sytuacji nieprzewidzianego kontaktu z wodą.  Spływ zakończy się wspólną biesiadą przy ognisku w barze w Krępsku, co dodatkowo przyczyni się do tworzenia przepięknych wspomnień – relacjonuje reprezentujący „Dolinę Noteci” Paweł Owsianny.  

P. Owsianny, który jest instruktorem kajakarstwa, będzie podczas wydarzenia przewodnikiem przyrodniczym. Funkcję komandora spływu natomiast, pełnić będzie  Grzegorz Dudko, także kajakarski instruktor.

- Zapraszamy wszystkich seniorów z naszego miasta i regionu do aktywnego uczestnictwa i podziwiania uroków przyrody. Szlak jest bezpieczny, więc warto zabrać ze sobą wnuki – zaprasza Beata Dudzińska,  zastępca prezydenta Piły. Gmina bowiem objęła senioralny spływ patronatem honorowym.

Zbiórka 10 sierpnia o godz. 9.00, na plaży u Wyspiarza na pilskiej Wyspie, gdzie odbędzie się odprawa przed spływem. Następnie przejazd do Ptuszy (droga nr 11), skąd skręcić należy w drogę leśną do Tarnowskiego Młyna, gdzie będzie miało miejsce rozpoczęcie spływu na szlaku kajakowym.

- Zakładamy, że każdy dojedzie transportem własnym. W razie potrzeby jednak, nie wykluczamy zorganizowania transportu zbiorowego – informuje P. Owsianny.

Przypomnijmy zatem jeszcze raz: I Senioralny spływ kajakowy z Tarnowskiego Młyna do Krępska.  10 sierpnia 2017 r., zapisy: Grażyna Nowak (660 257 308) i Joanna Grabowska (723 877 357). Adres mailowy zapisów: joannagrab@interia.pl

Koszt szacowany jest na około 40 zł za osobę.
 
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcie: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki