Dotacja dla Pilskiego Klubu Morsów EUFORIA

Gmina Piła przyznała dotację na wyjazd członków Pilskiego Klubu Morsów Euforia na XIV Zlot Morsów w Mielnie, który odbędzie się w dniach od 10 do 12 lutego b.r.

REKLAMA

Wręczając czek Prezydent Piotr Głowski powiedział: „Cieszę się, że w naszym mieście są takie organizacje jak Pilskie Morsy, dzięki którym w Pile mieszka się nam coraz lepiej, dziękuję osobom z Klubu które wspaniale organizują czas wolny mieszkańcom i aktywnie uczestniczą w promowaniu marki miasta”.

Przedstawiciele Klubu zaprezentowali specjalne koszulki i czapki, w których wystąpią podczas Zlotu Morsów w Mielnie. Wszystkim uczestnikom wyjazdu życzymy niezapomnianych wrażeń.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pila.pl | J. Oburota

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki