Drukarki 3D poszukiwane - wsparcie dla służb medycznych

„ROBIMY KOLEJNĄ AKCJĘ ! Podajcie dalej. Wraz z kolegami z STX - Łukaszem, Pawłem oraz Krzysztofem ze Studia K2 robimy przyłbice dla ratowników medycznych z Piły i okolic. Potrzebujemy więcej druków 3D, teraz możemy mieć ok. 10 dziennie. Masz dostęp do drukarki 3D i jesteś w stanie pomóc, to dzwoń do mnie na 530 006 016, my pokryjemy koszty materiałów. Mamy dwie testowe, dzisiaj trafiają do Szymon. Od jutra zaczynamy "masową produkcję" na drukarkach. Proszę podajcie dalej. W ostateczności kupimy drukarki 3D są 3 dostępne od ręki.” -apeluje do mieszkańców regionu Jacek Ewertowski. Więcej szczegółów na stronie: https://www.facebook.com/jarekeverREKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Jarosław Ewertowski; zdjęcie: Jarosłąw Ewertowski /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki