Dziś debata o prawach dzieci niepełnosprawnych

O godzinie 12.30 w Sali Miejskiej Inwest-Parku rozpocznie się debata "Prawa dzieci niepełnosprawnych i ich realizacja". W przerwie organizatorzy proponują bezpłatne badanie hemoglobiny, a w kuluarach prezentowana będzie wystawa prac nadesłanych na konkurs: "Wszyscy jesteśmy tacy sami". Dla dzieci chorych na cukrzycę przygotowano natomiast warsztaty pokazowe.  Spotkania z ekspertami Rzecznika Praw Dziecka od samego rana trwają również w pilskich szkołach.

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły; zdjęcie: UM Piły