Dziś koncert Renaty Przemyk

Już dziś, 10 listopada, w pilskim klubie Barka zaśpiewa Renata Przemyk. Minęło już 27 lat od wydania płyty "YA HOZNA". W piatkowy wieczór będzie można usłyszeć przeboje z tego albumu na żywo. Co jeszcze ciekawego wydarzy się w ten weekend?

REKLAMA

Koncert Renaty Przemyk zaplanowany jest na godz. 19. Bilety w dniu koncertu dostępne są przy wejściu do klubu Barka przy ul. Wodnej w cenie 65 zł.

Przypomnijmy najbardziej piosenkę artystki z 1996 r:

A już w sobotę, 11 listopada, w Dzień Niepodległości na Barce zagrają DonGURALesco i WSRH. To będzie nie lada gratka dla miłośników hip hopu. Bilety w dniu koncertu dostępne będą przy wejściu do klubu w cenie 40 zł.

W Heliosie w ten weekend zobaczyć będzie można długo oczekiwany film "Listy do M.3". Szczegóły tutaj: www.helios.pl/28,Pila/BazaFilmow/Szczegoly/film/9851/Listy-do-M--3

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, Barka, zdjęcie: Barka - Facebook

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki