Dzieci sprzątają świat po dorosłych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

Z okazji „Sprzątania Świata” w czternastu gminach Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” na pomoc przyrodzie ruszyli uczniowie klas patronackich PRGOK. W Pile okolice bulwarów nad Gwdą, sprzątali uczniowie klasy III C ze Szkoły Podstawowej nr 2.  Śmieci  zbierano we wszystkich gminach należących do PRGOK i  łącznie - z kolorowymi workami na surowce wtórne - w teren ruszyło ok. 8.500 przedszkolaków i uczniów. Tegoroczna akcja sprzątania świata przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce", a  dofinansował ją Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Piotr Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki